Petra Biache

copywriter & voiceover

Public relations

V oblasti komunikace a PR mám poměrně široký záběr – pomáhám přiblížit veřejnosti čtečky elektronických knížek PocketBook i knihy samotné. Nebojím se ani témat jako S.O.S. tlačítko pro seniory, fotovoltaické střešní tašky nebo výstavba developerských projektů. Tiskové zprávy, články nebo interview vystřihnu tak, že budete spokojeni vy i čtenáři.

Mám tříletou zkušenost z reklamní agentury (copywriter, idea maker, PR specialist pro společnost Tork CZ&SK – B2B), dělala jsem PR dvěma ročníkům multižánrového festivalu PonavaFest, jako freelance se čtyři roky starám o PR výrobce čteček e-knih PocketBook (B2C). Mrkněte na můj profil na LinkedIn.

Kromě PR článků mě velmi baví rozhovory; pořídila jsem jich několik mezi piloty dopravních letadel, například s capt. Alenou Zíkovou nebo se studenty pilotního výcviku. S radostí jsem vyzpovídala akademického sochaře, profesionální houslistku, obecního zahradníka i zpěváka a skladatele populární hudby. Některé další ukázky mé PR a copy práce najdete tady.

Moderuji konference pro Centrum LOCIKA. Pro Vysokou školu ekonomie a managementu (VŠEM) natáčím rozhovory/podcasty s lektory a studenty.