Petra Biache

copywriter & voiceover

Palmknihy – welcome letter

Blahopřejeme – nyní u nás máte aktivní účet.
Věnujte mi 5 minut – představím vám pár věcí, které dělají náš e-shop příjemným.

Přeji hodně čtenářských zážitků!
Jiří Vlček, ředitel Palmknihy.cz

 

Srdcem „vašich“ Palmknih je váš účet. Přihlaste se k němu, když budete chtít nakoupit, znovu stáhnout již pořízené tituly nebo přidat komentář ke knize. Asi nejčastěji budete používat tyto záložky:

  • Moje nástěnka –  Nastavíte si například automatické zaslání zakoupené e-knihy přímo do čtečky.
  • Moje knihovnička – Pokud omylem smažete soubor ze zařízení, na kterém čtete, v knihovničce si ho kdykoliv zdarma opakovaně stáhnete.
  • Moje přání – Vytvořte si seznam titulů, které si přejete zakoupit později, abyste na žádnou zajímavou knížku nezapomněli.
  • Zasílání novinek – Chcete dostávat informace o novinkách, o svých oblíbených příbězích a hrdinech? Budeme vám posílat pravidelný newsletter o žánrech, které si vyberete.

 

Praktické informace

Jak zaplatit? 

Využijte převod, platbu kartou, Paypal. Předplaťte si kredity na e-knihy a jiné zboží – ušetříte tak dalších 5 % z ceny.

Jak nakoupit?

Už za minutu po přihlášení máte nákup doma. Ve čtečce, počítači, mobilním telefonu. Ve formátu, který si vyberete.

Jak číst?

Podívejte se, v čem jsou výhody a nevýhody jednotlivých zařízení pro čtení e-knih. Máme pro vás také „čtečky jako aplikace“ pro systémy iOS a Android.

A co vlastně číst? 😉

Teď už máte dostatek informací o tom, jak nakupovat a jak a na čem číst. Je čas vybrat si, CO budete číst. Nebo dáte přednost knihám do ucha?