Petra Biache

copywriter & voiceover

Copywriting

Tvořím texty tak, aby byly čtivé, přehledné a srozumitelné i vaší babičce. Zaměřuji se na obsah – text osloví správné čtenáře, mluví jejich řečí a odpovídá na jejich otázky.

Textuji weby, vymýšlím claimy/slogany, píšu články a rozhovory, pomůžu vám s emailingem a dodám vypilované newslettery.

Napíšu text k podcastu, otextuji vaše prodejní nebo výukové video. A budete-li chtít, propůjčím mu i svůj hlas. Poslechněte si tohle.

Základní hodinová sazba za CopyWriting (nové texty) a CopyEditing (to když je potřeba texty přeleštit, polidštit a dostat do čtivé formy) je 1150 Kč. Na dlouhodobou spolupráci dokážu nabídnout paušál nebo účtování formou mandays. Ceny se týkají psaní v češtině. Potřebujete texty v angličtině? Může být, cenovka však bude o něco vyšší – ozvěte se a probereme konkrétní zadání.

Úvodní 30min online schůzka na vzájemné oťukání je zdarma. Konzultace (audit webu) poskytuji za 2000 Kč/60 min, balíček tří hodinových konzultací vás vyjde na 5000 Kč. Konzultace se platí předem.

S novými klienty se vždy dohodneme na 50% platbě předem. Když budete s mými službami spokojeni a stane se z vás vracející se nebo stálý klient, ráda vám nabídnu výhodné balíčky. Chcete mě do projektového týmu na větší zakázku? Napište mi a podíváme se na to společně.