Petra Biache

copywriter & voiceover

Knihy iDnes – popisky kategorií elektronických knih a texty na homepage

*ROMÁNY PRO ŽENY – Cesta do hlubin ženské duše aneb inteligentní čtení pro inteligentní ženy. Ne všechny knihy, které najdete v našem výběru románů pro ženy, mají šťastný konec, romantickou zápletku či předvídatelnou pointu. Možná právě proto po nich nezřídka sáhnou také muži.

*PARANORMÁLNÍ ROMANCE A FANTASTIKA – Jestli jste někdy toužili nahlédnout do upířího deníku, strávit den a noc s mrtvými, zaprodat své srdce temnému zlu, nechat si ukrást duši a za úplňku čekat na bytosti, které se tolik podobají vlkům, pak jste na správné adrese.  Upíři a vlkodlaci k vašim službám!

*PSYCHOLOGIE – Ve zdravém těle zdravý duch. Známé přísloví, ale o kom to dnes platí? Psychosomatika je věc složitá, my vám však pomůžeme se v ní lépe vyznat. Podívejte se například, jak se dá stárnout z pohledu pozitivní psychologie. Zjistěte, proč jsou někteří lidé stále tak neklidní nebo jak být odolnější vůči stresu. Přečtěte si o proměnách dnešní mládeže či o smysluplnosti naší existence.

Novinky

Ukojíme váš hlad po knihách! Nové tituly, které se objevují na knižním trhu, vám nabízíme pravidelně tak, aby vám nic neuteklo a aby se do vaší čtečky dostaly ještě horké. Vyberte si ze široké palety novinek a nezapomeňte nám pak dát vědět, jak se vám kniha líbila.

Bestsellery

Kdo by nechtěl číst ty nej knihy? Nejlepší, nejčtenější, nejnapínavější, nejdiskutovanější, nejkontroverznější…. Zkrátka NEJ! Hitparádu knižních bestsellerů pro vás připravujeme pravidelně, abyste o nejprodávanějších titulech měli vždy čerstvé zprávy, jak jste na iDnes zvyklí.

Jak začít číst knihy

Začít můžete prakticky ihned, i když třeba zatím nevlastníte čtečku. Elektronickou knížku lze stáhnout i do chytrého mobilu, tabletu nebo počítače. Jakmile projdete jednoduchou registrací na našem portálu, jste jednou nohou v příběhu!

Co jsou e-knihy

Elektronická kniha, čili e-kniha nebo také e-book, je vlastně digitální ekvivalent tištěné knihy. Čtení e-knih umožňují specializované čtečky od mnoha různých výrobců. Mají však jednu báječnou společnou vlastnost – do jedné čtečky se vejdou stovky, ba tisíce knih! Značně tak odlehčíte kufr na dovolenou. Nechte tlusté svazky doma, čtečka je ideální nejen k moři, ale také do prostředků MHD, do fronty, do čekárny u zubaře…