Petra Biache

copywriter & voiceover

Voiceover

Copywriter a ženský hlas pro vaši reklamu nebo video spot

Potřebujete ženský hlas – voiceover do mluveného spotu? 

Vykouzlím atmosféru, jakou si budete přát. Dokážu přednes procítěný, civilní i novinářský. Namluvím výukové či prodejní video, dvacetivteřinovou reklamu, propagační spot o vaší firmě nebo komentář k uměleckému dokumentu. Umím číst pohádky, svedu reklamní text s kulometnou kadencí, načtu podcast nebo propůjčím sametový hlas pozvánce na vaši akci. 

Potřebujete text k voiceoveru? I s tím vám pomůžu – napíšu, namluvím, natočím s kolegy v profesionálním nahrávacím studiu. Stačí vyslovit přání a voiceover nebo podcast je na světě!

Mám zkušenosti jako rozhlasová moderátorka, z TV i z dabingu.

Je libo ukázku?

Jsem český hlas navigace Waze. Už jste si stáhli aplikaci?

Waze navigace ženský hlas

 

Ještě jedna ukázka, tentokrát je to voiceover k výukovému videu


Poslechněte si kapitolu z audioknihy Neználkovy příhody, kterou jsem natočila ve vlastní produkci.

 

Pravidelně jednou týdně čtu online dětem i rodičům z pěkných, léty prověřených i novějších knížek. Poslechněte si živě na Facebooku anebo si pusťte záznam, stačí si vybrat v záložce Videa.

Příležitostně se ze mě stává moderátorka kulturních a společenských akcí. Pro Vysokou školu ekonomie a managementu (VŠEM) připravuji rozhovory a podcasty s lektory a setkání se studenty. Pusťte si je na Spotify nebo na Youtube. Spolupracuji s organizací LOCIKA – centrum pro děti ohrožené domácím násilím a moderuji pro ně odborné konference. Jedna z nich byla na téma „Empatická výchova aneb škoda každé rány, která padne“.